SSUP8H100H
SSUP8H100H Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=SSUP8H100H
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 8A 100V PLANAR SCHOTTKY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 194pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 8A
Supplier Device Package: TO-277A (SMPC4.6U)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 8 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8A 100V PLANAR SCHOTTKY, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Wettable Flank, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 194pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 8A, Supplier Device Package: TO-277A (SMPC4.6U), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 8 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 100 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSUP8H100H SSUP8H100H Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation pdf.php?pn=SSUP8H100H Description: 8A 100V PLANAR SCHOTTKY
Packaging: Cut Tape (CT)
Technology: Schottky
Grade: Automotive