Продукція > NAIS > ST2-DC12V
ST2-DC12V NAIS
ST_Relays.pdf
Виробник: NAIS
04+
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ST2-DC12V NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 20 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 8 A, Switching Voltage: 380VAC, 250VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції ST2-DC12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST2-DC12V ST2-DC12V Виробник : Panasonic Electric Works ST_Relays.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 20 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 8 A
Switching Voltage: 380VAC, 250VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC