Продукція > KYOCERA AVX > ST2012SB32768H5WZZAP
ST2012SB32768H5WZZAP
ST2012SB32768H5WZZAP KYOCERA AVX
ST2012SB32768H5WZZAP_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -25°C ~ 75°C
Frequency Tolerance: ±250ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 75 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -25°C ~ 75°C, Frequency Tolerance: ±250ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 75 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST2012SB32768H5WZZAP Виробник : AVX / Kyocera st2012sb_e-1131856.pdf Crystals SMD 32.768kHz Tuning Forks 12.5pF