ST203C686MAJ03
ST203C686MAJ03 KYOCERA AVX / PARTNER STOCK
avx-st203c686maj03.pdf
Виробник: KYOCERA AVX / PARTNER STOCK
tariffCode: 85322400
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Anschlussabstand: -
hazardous: false
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
rohsPhthalatesCompliant: NO
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68UF 25V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Stacked SMD, 6 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.325" L x 0.300" W (8.26mm x 7.62mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.220" (5.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST203C686MAJ03 ST203C686MAJ03 Виробник : Kyocera AVX turbocap.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25V 68uF X7R 20% Tol HIGH CV
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ST203C686MAJ03 ST203C686MAJ03 Виробник : KYOCERA AVX turbocap.pdf Description: CAP CER 68UF 25V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Stacked SMD, 6 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.325" L x 0.300" W (8.26mm x 7.62mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.220" (5.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF