Продукція > KYOCERA AVX > ST4115SB32768E0HPWZZ
ST4115SB32768E0HPWZZ KYOCERA AVX
ST4115SB%2C%20ST3215SB.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Інші пропозиції ST4115SB32768E0HPWZZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST4115SB32768E0HPWZZ Виробник : KYOCERA AVX ST4115SB%2C%20ST3215SB.pdf Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz