ST470-75T4MI
ST470-75T4MI Vishay Sprague
st.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: ST470-75T4MI
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: T4
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 75 V
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ST470-75T4MI, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: T4, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 75 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST470-75T4MI ST470-75T4MI Виробник : Vishay / Tansitor st.pdf Tantalum Capacitors - Wet 470uF 72V 20% T4
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ST470-75T4MI ST470-75T4MI Виробник : Vishay st.pdf Cap Tant Wet 470uF 75V 20% (10.31 X 28.6mm) Axial 0.9 Ohm 125°C Bulk
товару немає в наявності