ST5ETX101
ST5ETX101 Copal Electronics Inc.
509a1448e96726031312bd0ce5430bb038e35eb6.pdf
Виробник: Copal Electronics Inc.
Description: TRIMMER 100 OHM 0.25W SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.236" x 0.169" Face (6.00mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Resistance: 100 Ohms, Number of Turns: 14.0.
Інші пропозиції ST5ETX101
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST5ETX101 ST5ETX101 Виробник : Copal Electronics Inc. 509a1448e96726031312bd0ce5430bb038e35eb6.pdf Description: TRIMMER 100 OHM 0.25W SMD
товару немає в наявності
ST-5ETX101 ST-5ETX101 Виробник : Nidec Components Corporation st-5.pdf Description: TRIMMER 100 OHM 0.25W GW SIDE
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.236" x 0.169" Face (6.00mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing
Resistive Material: Cermet
Resistance: 100 Ohms
Number of Turns: 14.0
ST-5ETX101 ST-5ETX101 Виробник : Nidec Components st_5-1827545.pdf Trimmer Resistors - SMD 100 W 6mm SMD multi turn Gull wing, side adj.