ST5ETX501
ST5ETX501 Copal Electronics Inc.
509a1448e96726031312bd0ce5430bb038e35eb6.pdf
Виробник: Copal Electronics Inc.
Description: TRIMMER 500 OHM 0.25W SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - SMD 500 W 6mm SMD multi turn Gull wing, side adj..
Інші пропозиції ST5ETX501
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST5ETX501 ST5ETX501 Виробник : Copal Electronics Inc. 509a1448e96726031312bd0ce5430bb038e35eb6.pdf Description: TRIMMER 500 OHM 0.25W SMD
товару немає в наявності
ST-5ETX501 ST-5ETX501 Виробник : Nidec Components st_5-1827545.pdf Trimmer Resistors - SMD 500 W 6mm SMD multi turn Gull wing, side adj.