ST-5TW202 COPAL
Виробник: COPAL
на замовлення 1242 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ST-5TW202 COPAL
Description: TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.236" x 0.169" Face (6.00mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Resistance: 2 kOhms, Number of Turns: 14.
Інші пропозиції ST-5TW202
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST5TW202 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components ST5 Trimpot.pdf Description: TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.236" x 0.169" Face (6.00mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing
Resistive Material: Cermet
Resistance: 2 kOhms
Number of Turns: 14
товару немає в наявності
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing
Resistive Material: Cermet
Resistance: 2 kOhms