ST7-24B55
ST7-24B55 Pulse
lt2007_42.pdf
Виробник: Pulse
Power Transformer 2500Vrms 36VA 6 Terminal PC Pin Thru-Hole
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ST7-24B55 Pulse
Description: PWR XFMR LAMINATED 36VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 66.80mm L x 55.63mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 1.1 lbs (499 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 36VA, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 3A, Series 1.5A, Voltage - Primary: 115V, Height - Seated (Max): 39.62mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V, Center Tap: No.
Інші пропозиції ST7-24B55
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 66.80mm L x 55.63mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 1.1 lbs (499 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 36VA
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 3A, Series 1.5A
Voltage - Primary: 115V
Height - Seated (Max): 39.62mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 12V, Series 24V