ST80X-24S(30)
ST80X-24S(30) Hirose Connector
ST80X_24S_30__CL0241_0037_2_30_2DDrawing_000115189-1620005.pdf
Виробник: Hirose Connector
I/O Connectors 24P CRADLE PLUG VERT SMT SHIELDED
на замовлення 382 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD 24POS 1MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Mounting Flange, Shielded, Connector Type: Plug, Cradle, Voltage Rating: 100V, Current Rating (Amps): 0.5A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Number of Rows: 1, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Contact Type: Non-Gendered, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.039" (1.00mm), Contact Finish - Mating: Gold, Insulation Height: 0.378" (9.60mm), Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.
Інші пропозиції ST80X-24S(30)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST80X-24S(30) ST80X-24S(30) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0241-0021-2-30&productname=ST40-10S-CV(30)&series=ST&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49740_en Description: CONN HEADER SMD 24POS 1MM
Connector Type: Plug, Cradle
Voltage Rating: 100V
Current Rating (Amps): 0.5A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.039" (1.00mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Insulation Height: 0.378" (9.60mm)