Продукція > JAM > STA12-15WV-ET
STA12-15WV-ET
STA12-15WV-ET JAM
STA.pdf
Виробник: JAM
Description: 1.25 MM W TO B CONNECTOR 15P HEA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Header
Voltage Rating: 50VAC/DC
Current Rating (Amps): 1.5A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 15
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Locking Ramp
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
Insulation Color: White
Pitch - Mating: 0.049" (1.25mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.156" (3.96mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.25 MM W TO B CONNECTOR 15P HEA, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Voltage Rating: 50VAC/DC, Current Rating (Amps): 1.5A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 15, Number of Rows: 1, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Locking Ramp, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: White, Pitch - Mating: 0.049" (1.25mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.156" (3.96mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled.
Інші пропозиції STA12-15WV-ET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STA12-15WV-ET STA12-15WV-ET Виробник : JAM STA.pdf Description: 1.25 MM W TO B CONNECTOR 15P HEA
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Header
Voltage Rating: 50VAC/DC
Current Rating (Amps): 1.5A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 15
Number of Rows: 1
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Locking Ramp
Termination: Solder
Insulation Color: White
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Contact Shape: Square