STB10100
STB10100 SMC Diode Solutions
ST10100%20STB10100%20STF10100%20STD10100%20N1039%20REV.B.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 100V D2PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 462pF @ 5V, 1MHz
Supplier Device Package: D2PAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 µA @ 100 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V D2PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 462pF @ 5V, 1MHz, Supplier Device Package: D2PAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 µA @ 100 V.
Інші пропозиції STB10100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STB10100 STB10100 Виробник : SMC Diode Solutions ST10100%20STB10100%20STF10100%20STD10100%20N1039%20REV.B.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V D2PAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: D2PAK
Part Status: Active