STB15150
STB15150 SMC Diode Solutions
ST15150%20STB15150%20STF15150%20STD15150%20N1395%20REV.A.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE SCHOTTKY 150V D2PAK
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Supplier Device Package: D2PAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.36 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 150 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 150V D2PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Supplier Device Package: D2PAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.36 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 150 V.
Інші пропозиції STB15150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STB15150 STB15150 Виробник : SMC Diode Solutions ST15150%20STB15150%20STF15150%20STD15150%20N1395%20REV.A.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 150V D2PAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: D2PAK