STB20100CTR
STB20100CTR SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
на замовлення 722 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; D2PAK; SMD; 100V; 20A; reel,tape, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: SMD, Max. off-state voltage: 0.1kV, Load current: 20A, Semiconductor structure: common cathode; double, Case: D2PAK, Max. forward voltage: 0.7V, Max. forward impulse current: 150A, Kind of package: reel; tape.
Інші пропозиції STB20100CTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STB20100CTR STB20100CTR Виробник : SMC Diode Solutions ST20100C%20STB20100C%20STD20100C%20STF20100C%20N1045%20REV.C.pdf Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
товару немає в наявності
STB20100CTR Виробник : SMC DIODE SOLUTIONS STx20100C.pdf Category: SMD Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; D2PAK; SMD; 100V; 20A; reel,tape
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 0.1kV
Load current: 20A
Semiconductor structure: common cathode; double
Case: D2PAK
Max. forward voltage: 0.7V
Max. forward impulse current: 150A