STE470-75T3KI Vishay Sprague
ste.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 470UF 10% 75V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.406" Dia x 0.766" L (10.31mm x 19.46mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Manufacturer Size Code: T3
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 75 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 470UF 10% 75V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.406" Dia x 0.766" L (10.31mm x 19.46mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Manufacturer Size Code: T3, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 75 V.