STE750-75T4KI
STE750-75T4KI Vishay Sprague
ste.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 750UF 10% 75V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Manufacturer Size Code: T4
Part Status: Active
Capacitance: 750 µF
Voltage - Rated: 75 V
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 750UF 10% 75V AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.062" L (10.31mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Manufacturer Size Code: T4, Part Status: Active, Capacitance: 750 µF, Voltage - Rated: 75 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STE750-75T4KI STE750-75T4KI Виробник : Vishay / Sprague ste.pdf Tantalum Capacitors - Wet 75volts 750uF 10% T4 case size