STFW4N150 STMicroelectronics


stfw4n150.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Trans MOSFET N-CH 1.5KV 4A 3-Pin(3+Tab) TO-3PF Tube
на замовлення 365 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна
300+206.58 грн
Мінімальне замовлення: 300 шт
В кошику  од. на суму  грн.
Відгуки про товар
Написати відгук

Технічний опис STFW4N150 STMicroelectronics

Description: STMICROELECTRONICS - STFW4N150 - Leistungs-MOSFET, n-Kanal, 1.5 kV, 4 A, 5 ohm, TO-3PF, Durchsteckmontage, tariffCode: 85412900, Transistormontage: Durchsteckmontage, euEccn: NLR, Drain-Source-Spannung Vds: 1.5kV, rohsCompliant: YES, Dauer-Drainstrom Id: 4A, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: Y, MSL: -, Gate-Source-Schwellenspannung, max.: 4V, Verlustleistung: 63W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025), Bauform - Transistor: TO-3PF, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, usEccn: EAR99, Kanaltyp: n-Kanal, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Rds(on)-Prüfspannung: 10V, Drain-Source-Durchgangswiderstand: 5ohm.

Інші пропозиції STFW4N150

Фото Назва Виробник Інформація Доступність _PRICE_WITHOUT_VAT
STFW4N150 STFW4N150 STMicroelectronics stfw4n150.pdf Trans MOSFET N-CH 1.5KV 4A 3-Pin(3+Tab) TO-3PF Tube
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
300+206.58 грн
Мінімальне замовлення: 300 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STFW4N150 STMicroelectronics stfw4n150.pdf Trans MOSFET N-CH 1.5KV 4A 3-Pin(3+Tab) TO-3PF Tube
на замовлення 984 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
35+414.82 грн
46+313.07 грн
100+261.94 грн
Мінімальне замовлення: 35 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STFW4N150 STMicroelectronics stfw4n150.pdf Trans MOSFET N-CH 1.5KV 4A 3-Pin(3+Tab) TO-3PF Tube
на замовлення 984 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
2+415.87 грн
10+313.87 грн
100+262.60 грн
Мінімальне замовлення: 2 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STFW4N150 STMicroelectronics STFW4N150.pdf Category: THT N channel transistors
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 1500V; 2.5A; 63W; TO3PF
Type of transistor: N-MOSFET
Technology: PowerMesh™
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 1.5kV
Drain current: 2.5A
Power dissipation: 63W
Case: TO3PF
Gate-source voltage: ±30V
On-state resistance:
Mounting: THT
Kind of package: tube
Kind of channel: enhancement
на замовлення 54 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
1+462.66 грн
3+381.41 грн
5+353.16 грн
10+316.60 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STFW4N150 STMicroelectronics en.CD00050744.pdf Description: MOSFET N-CH 1500V 4A ISOWATT
Packaging: Tube
Package / Case: TO-3P-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 4A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 7Ohm @ 2A, 10V
Power Dissipation (Max): 63W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-3PF
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 1500 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 50 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1300 pF @ 25 V
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
1+480.74 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STFW4N150 STMicroelectronics en.CD00050744.pdf MOSFETs N-channel 1500 V 4 A PowerMESH
на замовлення 1361 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
1+500.15 грн
10+338.20 грн
100+196.06 грн
600+195.37 грн
1200+187.77 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STFW4N150 STMicroelectronics stfw4n150.pdf Trans MOSFET N-CH 1.5KV 4A 3-Pin(3+Tab) TO-3PF Tube
на замовлення 290 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
25+586.12 грн
40+362.11 грн
100+262.15 грн
Мінімальне замовлення: 25 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STFW4N150 STMICROELECTRONICS en.CD00050744.pdf Description: STMICROELECTRONICS - STFW4N150 - Leistungs-MOSFET, n-Kanal, 1.5 kV, 4 A, 5 ohm, TO-3PF, Durchsteckmontage
tariffCode: 85412900
Transistormontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
Drain-Source-Spannung Vds: 1.5kV
rohsCompliant: YES
Dauer-Drainstrom Id: 4A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
MSL: -
Gate-Source-Schwellenspannung, max.: 4V
Verlustleistung: 63W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Bauform - Transistor: TO-3PF
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
usEccn: EAR99
Kanaltyp: n-Kanal
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Rds(on)-Prüfspannung: 10V
Drain-Source-Durchgangswiderstand: 5ohm
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
2+654.79 грн
5+461.49 грн
10+415.59 грн
50+342.52 грн
100+289.94 грн
Мінімальне замовлення: 2 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STMicroelectronics STFW4N150.pdf N-канальний ПТ, Udss, В = 1 500, Id = 4 A, Ptot, Вт = 63, Тип монт. = вивідний, Qg, нКл = 30, Tексп, °C = -55...+150, Ugs(th) = 4 В,... Транзистори Корпус: TO-220AB Од. вим: шт
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
30+745.76 грн
120+639.22 грн
Мінімальне замовлення: 2 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 stfw4n150.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Trans MOSFET N-CH 1.5KV 4A 3-Pin(3+Tab) TO-3PF Tube
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна
300+206.58 грн
Мінімальне замовлення: 300 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 stfw4n150.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Trans MOSFET N-CH 1.5KV 4A 3-Pin(3+Tab) TO-3PF Tube
на замовлення 984 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна
35+414.82 грн
46+313.07 грн
100+261.94 грн
Мінімальне замовлення: 35 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 stfw4n150.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Trans MOSFET N-CH 1.5KV 4A 3-Pin(3+Tab) TO-3PF Tube
на замовлення 984 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна
2+415.87 грн
10+313.87 грн
100+262.60 грн
Мінімальне замовлення: 2 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STFW4N150.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Category: THT N channel transistors
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 1500V; 2.5A; 63W; TO3PF
Type of transistor: N-MOSFET
Technology: PowerMesh™
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 1.5kV
Drain current: 2.5A
Power dissipation: 63W
Case: TO3PF
Gate-source voltage: ±30V
On-state resistance:
Mounting: THT
Kind of package: tube
Kind of channel: enhancement
на замовлення 54 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
КількістьЦіна
1+462.66 грн
3+381.41 грн
5+353.16 грн
10+316.60 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 en.CD00050744.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Description: MOSFET N-CH 1500V 4A ISOWATT
Packaging: Tube
Package / Case: TO-3P-3 Full Pack
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 4A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 7Ohm @ 2A, 10V
Power Dissipation (Max): 63W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-3PF
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 1500 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 50 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1300 pF @ 25 V
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна
1+480.74 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 en.CD00050744.pdf
Виробник: STMicroelectronics
MOSFETs N-channel 1500 V 4 A PowerMESH
на замовлення 1361 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
КількістьЦіна
1+500.15 грн
10+338.20 грн
100+196.06 грн
600+195.37 грн
1200+187.77 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 stfw4n150.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Trans MOSFET N-CH 1.5KV 4A 3-Pin(3+Tab) TO-3PF Tube
на замовлення 290 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна
25+586.12 грн
40+362.11 грн
100+262.15 грн
Мінімальне замовлення: 25 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 en.CD00050744.pdf
Виробник: STMICROELECTRONICS
Description: STMICROELECTRONICS - STFW4N150 - Leistungs-MOSFET, n-Kanal, 1.5 kV, 4 A, 5 ohm, TO-3PF, Durchsteckmontage
tariffCode: 85412900
Transistormontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
Drain-Source-Spannung Vds: 1.5kV
rohsCompliant: YES
Dauer-Drainstrom Id: 4A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
MSL: -
Gate-Source-Schwellenspannung, max.: 4V
Verlustleistung: 63W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Bauform - Transistor: TO-3PF
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
usEccn: EAR99
Kanaltyp: n-Kanal
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Rds(on)-Prüfspannung: 10V
Drain-Source-Durchgangswiderstand: 5ohm
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна
2+654.79 грн
5+461.49 грн
10+415.59 грн
50+342.52 грн
100+289.94 грн
Мінімальне замовлення: 2 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STFW4N150 STFW4N150.pdf
Виробник: STMicroelectronics
N-канальний ПТ, Udss, В = 1 500, Id = 4 A, Ptot, Вт = 63, Тип монт. = вивідний, Qg, нКл = 30, Tексп, °C = -55...+150, Ugs(th) = 4 В,... Транзистори Корпус: TO-220AB Од. вим: шт
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 2 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
КількістьЦіна
30+745.76 грн
120+639.22 грн
Мінімальне замовлення: 2 шт
В кошику  од. на суму  грн.