STK4.3LF260
STK4.3LF260 CIT Relay and Switch
STK.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 48VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 260gf
Outline: 6.20mm x 6.20mm
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 1557 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 48VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 260gf, Outline: 6.20mm x 6.20mm, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Actuator Height off PCB, Vertical: 4.30mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Інші пропозиції STK4.3LF260
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STK4.3LF260 STK4.3LF260 Виробник : CIT Relay and Switch STK.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 48V
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 260gf
Outline: 6.20mm x 6.20mm