STP20NF06L Виробник : import en.CD00047689.pdf Logic N-MOSFET 20A 60V 60W 0.06Ω STP20NF06L TSTP20NF06L
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
STP20NF06L Виробник : ISC en.CD00047689.pdf Logic N-MOSFET 20A 60V 60W 0.06Ω STP20NF06L TSTP20NF06L