STPS12045TV STMicroelectronics


stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 499 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
1+1115.45 грн
В кошику  од. на суму  грн.
Відгуки про товар
Написати відгук

Технічний опис STPS12045TV STMicroelectronics

Description: STMICROELECTRONICS - STPS12045TV - Diodenmodul, 45 V, 120 A, 670 mV, Zweifach, getrennt, ISOTOP, 4 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: ISOTOP, Durchlassstoßstrom: 900A, euEccn: NLR, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Panelmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Durchlassspannung, max.: 670mV, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 120A, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025), Anzahl der Pins: 4Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, usEccn: EAR99, Periodische Spitzensperrspannung: 45V, Konfiguration Diodenmodul: Zweifach, getrennt, Betriebstemperatur, max.: 150°C.

Інші пропозиції STPS12045TV за ціною від 800.56 грн до 1925.87 грн

Фото Назва Виробник Інформація Доступність Ціна без ПДВ
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics stps12045.pdf Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 499 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
13+1115.45 грн
Мінімальне замовлення: 13 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics stps12045.pdf Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 6980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
10+1162.60 грн
Мінімальне замовлення: 10 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics stps12045.pdf Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 6980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
100+1162.60 грн
Мінімальне замовлення: 100 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics stps12045.pdf Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 218 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
1+1369.16 грн
5+1356.23 грн
10+1212.97 грн
30+1158.22 грн
50+1061.84 грн
100+975.97 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics en.CD00000801.pdf Description: DIODE MOD SCHOTT 45V 60A ISOTOP
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 60 A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Part Status: Active
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Supplier Device Package: ISOTOP®
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 60A
Diode Configuration: 2 Independent
Technology: Schottky
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Mounting Type: Chassis Mount
Package / Case: ISOTOP
Packaging: Tube
на замовлення 376 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
1+1441.33 грн
10+998.57 грн
100+800.56 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics stps12045.pdf Category: Diode modules
Description: Module: diode; double independent; 45V; If: 60Ax2; ISOTOP; screw
Case: ISOTOP
Max. off-state voltage: 45V
Load current: 60A x2
Semiconductor structure: double independent
Max. forward voltage: 0.67V
Max. forward impulse current: 0.9kA
Max. load current: 120A
Features of semiconductor devices: Schottky
Mechanical mounting: screw
Electrical mounting: screw
Type of semiconductor module: diode
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
1+1463.46 грн
3+1230.41 грн
5+1154.96 грн
10+1150.82 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics stps12045.pdf Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
8+1871.08 грн
10+1445.72 грн
30+1380.14 грн
50+1265.08 грн
100+1069.30 грн
Мінімальне замовлення: 8 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics stps12045.pdf Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
1+1889.99 грн
5+1871.08 грн
10+1445.72 грн
30+1380.14 грн
50+1265.08 грн
100+1069.30 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics stps12045.pdf Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 3043 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
25+1925.87 грн
100+1829.23 грн
500+1733.76 грн
1000+1578.64 грн
Мінімальне замовлення: 25 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics stps12045.pdf Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
25+1925.87 грн
100+1829.23 грн
Мінімальне замовлення: 25 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMICROELECTRONICS SGSTS34566-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: STMICROELECTRONICS - STPS12045TV - Diodenmodul, 45 V, 120 A, 670 mV, Zweifach, getrennt, ISOTOP, 4 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: ISOTOP
Durchlassstoßstrom: 900A
euEccn: NLR
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Panelmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Durchlassspannung, max.: 670mV
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 120A
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
usEccn: EAR99
Periodische Spitzensperrspannung: 45V
Konfiguration Diodenmodul: Zweifach, getrennt
Betriebstemperatur, max.: 150°C
на замовлення 884 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV STPS12045TV STMicroelectronics en.CD00000801.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 2X60 Amp 45 Volt
на замовлення 767 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 499 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
13+1115.45 грн
Мінімальне замовлення: 13 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 6980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
10+1162.60 грн
Мінімальне замовлення: 10 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 6980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
100+1162.60 грн
Мінімальне замовлення: 100 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 218 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
1+1369.16 грн
5+1356.23 грн
10+1212.97 грн
30+1158.22 грн
50+1061.84 грн
100+975.97 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV en.CD00000801.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Description: DIODE MOD SCHOTT 45V 60A ISOTOP
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 60 A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Part Status: Active
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Supplier Device Package: ISOTOP®
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 60A
Diode Configuration: 2 Independent
Technology: Schottky
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Mounting Type: Chassis Mount
Package / Case: ISOTOP
Packaging: Tube
на замовлення 376 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
1+1441.33 грн
10+998.57 грн
100+800.56 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Category: Diode modules
Description: Module: diode; double independent; 45V; If: 60Ax2; ISOTOP; screw
Case: ISOTOP
Max. off-state voltage: 45V
Load current: 60A x2
Semiconductor structure: double independent
Max. forward voltage: 0.67V
Max. forward impulse current: 0.9kA
Max. load current: 120A
Features of semiconductor devices: Schottky
Mechanical mounting: screw
Electrical mounting: screw
Type of semiconductor module: diode
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
1+1463.46 грн
3+1230.41 грн
5+1154.96 грн
10+1150.82 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
8+1871.08 грн
10+1445.72 грн
30+1380.14 грн
50+1265.08 грн
100+1069.30 грн
Мінімальне замовлення: 8 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
1+1889.99 грн
5+1871.08 грн
10+1445.72 грн
30+1380.14 грн
50+1265.08 грн
100+1069.30 грн
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 3043 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
25+1925.87 грн
100+1829.23 грн
500+1733.76 грн
1000+1578.64 грн
Мінімальне замовлення: 25 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV stps12045.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Schottky 45V 120A 4-Pin ISOTOP Tube
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
КількістьЦіна без ПДВ
25+1925.87 грн
100+1829.23 грн
Мінімальне замовлення: 25 шт
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV SGSTS34566-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: STMICROELECTRONICS
Description: STMICROELECTRONICS - STPS12045TV - Diodenmodul, 45 V, 120 A, 670 mV, Zweifach, getrennt, ISOTOP, 4 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: ISOTOP
Durchlassstoßstrom: 900A
euEccn: NLR
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Panelmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Durchlassspannung, max.: 670mV
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 120A
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
usEccn: EAR99
Periodische Spitzensperrspannung: 45V
Konfiguration Diodenmodul: Zweifach, getrennt
Betriebstemperatur, max.: 150°C
на замовлення 884 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
В кошику  од. на суму  грн.
STPS12045TV en.CD00000801.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Schottky Diodes & Rectifiers 2X60 Amp 45 Volt
на замовлення 767 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
В кошику  од. на суму  грн.