STR10100LBF_R1_00701
STR10100LBF_R1_00701 Panjit International Inc.
STR10100LBF.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A SMBF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 600pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: SMBF
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 720 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A SMBF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AA, SMB Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 600pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: SMBF, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 720 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STR10100LBF_R1_00701 STR10100LBF_R1_00701 Виробник : Panjit International Inc. STR10100LBF.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A SMBF
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Supplier Device Package: SMBF
Part Status: Active
товару немає в наявності
STR10100LBF_R1_00701 STR10100LBF_R1_00701 Виробник : Panjit STR10100LBF-2956280.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V Schottky 10A