STR10100LYD_L2_00001
STR10100LYD_L2_00001 Panjit International Inc.
STR10100LYD.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO252AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 560pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-252AA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V
на замовлення 2995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO252AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 560pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-252AA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 750 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STR10100LYD_L2_00001 STR10100LYD_L2_00001 Виробник : Panjit International Inc. STR10100LYD.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO252AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
товару немає в наявності
STR10100LYD_L2_00001 STR10100LYD_L2_00001 Виробник : Panjit STR10100LYD.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V ,Schottky,TO-252AA,10A