STR20100YD_L2_00001
STR20100YD_L2_00001 Panjit International Inc.
STR20100YD.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO252AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 820pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: TO-252AA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO252AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 820pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: TO-252AA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STR20100YD_L2_00001 STR20100YD_L2_00001 Виробник : Panjit International Inc. STR20100YD.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO252AA
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky