STR30115
STR30115
STR30125_Sankenelectric.pdf
Код товару: 184740
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Призначення і характеристики: Hybrid voltage regulator. out 115V
Напруга вхідна, V: 200 V
Iвых., A: 1 A
Темп.діапазон: -20…+125°C