STR40100CB_R2_00001
STR40100CB_R2_00001 Panjit International Inc.
STR40100CB.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE ARR SCHOTT 100V 20A TO263
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: TO-263
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTT 100V 20A TO263, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: TO-263, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STR40100CB_R2_00001 STR40100CB_R2_00001 Виробник : Panjit International Inc. STR40100CB.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 100V 20A TO263
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
STR40100CB_R2_00001 STR40100CB_R2_00001 Виробник : Panjit 202211141047162c6otoBNd1-3075487.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V ,Schottky,TO-263,40A