STR5100AFC_R1_00701
STR5100AFC_R1_00701 Panjit International Inc.
STR5100AFC.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMAF-C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: SMAF-C
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 740 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMAF-C, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: SMAF-C, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 740 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STR5100AFC_R1_00701 STR5100AFC_R1_00701 Виробник : Panjit STR5100AFC-2956230.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V Schottky 5A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
STR5100AFC_R1_00701 STR5100AFC_R1_00701 Виробник : Panjit International Inc. STR5100AFC.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMAF-C
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active