STR5100SS_AY_00301
STR5100SS_AY_00301 Panjit International Inc.
STR5100SS.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-201AD, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: DO-201AD
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 740 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-201AD, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: DO-201AD, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 740 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STR5100SS_AY_00301 STR5100SS_AY_00301 Виробник : Panjit International Inc. STR5100SS.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO201AD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Technology: Schottky
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
STR5100SS_AY_00301 STR5100SS_AY_00301 Виробник : Panjit STR5100SS-2956204.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V Schottky 5A