Продукція > JAM > STW12-28WH-ET
STW12-28WH-ET
STW12-28WH-ET JAM
STW.pdf
Виробник: JAM
Description: 1.25 MM W TO B CONNECTOR 28P DUA
Voltage Rating: 250VAC/DC
Current Rating (Amps): 1.2A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 28
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insulation Color: White
Pitch - Mating: 0.049" (1.25mm)
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.240" (6.10mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled
Row Spacing - Mating: 0.083" (2.10mm)
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1.25 MM W TO B CONNECTOR 28P DUA, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Header, Voltage Rating: 250VAC/DC, Current Rating (Amps): 1.2A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 28, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Locking Ramp, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, Insulation Color: White, Pitch - Mating: 0.049" (1.25mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.240" (6.10mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA6T), Nylon 6T, Glass Filled, Row Spacing - Mating: 0.083" (2.10mm).
Інші пропозиції STW12-28WH-ET
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
STW12-28WH-ET Виробник : Japan Automatic Machine STW.pdf STW12-28WH-ET
на замовлення 20 шт:
STW12-28WH-ET STW12-28WH-ET Виробник : JAM STW.pdf Description: 1.25 MM W TO B CONNECTOR 28P DUA
Voltage Rating: 250VAC/DC
Current Rating (Amps): 1.2A
Number of Positions: 28
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Insulation Color: White
Contact Shape: Square
Shrouding: Shrouded - 4 Wall