SV05AC104KAR
SV05AC104KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1 kVDC 0.1 uF X7R 10 % 9.52 mm
на замовлення 1896 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.469" L x 0.200" W (11.90mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.375" (9.52mm), Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV05AC104KAR SV05AC104KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.469" L x 0.200" W (11.90mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.375" (9.52mm)
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 306 шт:
Кількість Ціна
SV05AC104KAR SV05AC104KAR Виробник : KYOCERA AVX 3674909.pdf Description: KYOCERA AVX - SV05AC104KAR - CERAMIC CAPACITOR 0.1UF, 1000V, X7R, 10%, RADIAL
tariffCode: 85322400
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 972 шт:
SV05AC104KAR SV05AC104KAR Виробник : AVX AVX-SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000volts 0.1uF 10% X7R