SV08AA333JHA
SV08AA333JHA KYOCERA AVX Components
111avx-sv_style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 1000V C0G 5% Radial 14.6mm 125°C Low ESR Bulk
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SV08AA333JHA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV08AA333JHA SV08AA333JHA Виробник : KYOCERA AVX Components 111avx-sv_style.pdf Cap Ceramic 0.033uF 1000V C0G 5% Radial 14.6mm 125°C Low ESR Bulk
на замовлення 4 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності