SV08AC224KAR
SV08AC224KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 1KV X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.669" L x 0.200" W (17.00mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.575" (14.60mm)
Height - Seated (Max): 0.598" (15.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 397 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 1KV X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.669" L x 0.200" W (17.00mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.575" (14.60mm), Height - Seated (Max): 0.598" (15.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV08AC224KAR SV08AC224KAR Виробник : Kyocera AVX AVX_SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1 kVDC 0.22 uF X7R 10 % 14.6 mm