Продукція > AVX > SV08CC105KAA
SV08CC105KAA AVX
AVX-SV_Style-1016907.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630volts 1uF 10% X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 600V/630V 1 uF X7R + /-10% 14.6 mm.
Інші пропозиції SV08CC105KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV08CC105KAA SV08CC105KAA Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 600V/630V 1 uF X7R + /-10% 14.6 mm