SV08CC105KAR
SV08CC105KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 630V X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.669" L x 0.200" W (17.00mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.575" (14.60mm)
Height - Seated (Max): 0.598" (15.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 251 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 630V X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.669" L x 0.200" W (17.00mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.575" (14.60mm), Height - Seated (Max): 0.598" (15.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції SV08CC105KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV08CC105KAR SV08CC105KAR Виробник : Kyocera AVX AVX-SV_Style.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 600 VDC 1 uF X7R 10 % 14.6 mm