SV09GC104ZAA
SV09GC104ZAA KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 2KV X7R RADIAL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.673" (17.10mm)
Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 2KV X7R RADIAL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.772" L x 0.200" W (19.60mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.673" (17.10mm), Height - Seated (Max): 0.720" (18.30mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV09GC104ZAA SV09GC104ZAA Виробник : Kyocera AVX AVX-SV_Style.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2 kVDC 0.1 uF X7R -2 0/+80% 17.1 mm
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SV09GC104ZAA SV09GC104ZAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Description: CAP CER 0.1UF 2KV X7R RADIAL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.673" (17.10mm)
Capacitance: 0.1 µF