SV11CC225KAR
SV11CC225KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 630V X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.252" L x 0.200" W (31.80mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.098" (27.90mm)
Height - Seated (Max): 0.598" (15.20mm)
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 630V X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.252" L x 0.200" W (31.80mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.098" (27.90mm), Height - Seated (Max): 0.598" (15.20mm), Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції SV11CC225KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV11CC225KAR SV11CC225KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX_SV_Style-3162562.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630 VDC 2.2 uF X7R 1 0 % 27.9 mm