SV12AA104KAA
SV12AA104KAA KYOCERA AVX Components
111avx-sv_style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 1000V C0G 10% Radial 33mm 125°C Low ESR Bulk
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .1UF 1KV 10% 33.0MM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV12AA104KAA SV12AA104KAA Виробник : KYOCERA AVX Components 111avx-sv_style.pdf Cap Ceramic 0.1uF 1000V C0G 10% Radial 33mm 125°C Low ESR Bulk
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
товару немає в наявності
SV12AA104KAA SV12AA104KAA Виробник : KYOCERA AVX AVX_SV_Style-3162562.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .1UF 1KV 10% 33.0MM