SV15GC333KAR
SV15GC333KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.033UF 2KV X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.402" (10.20mm)
Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm)
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 1203 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 2KV X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.402" (10.20mm), Height - Seated (Max): 0.559" (14.20mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV15GC333KAR SV15GC333KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX-SV_Style.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2 kVDC .033uF X7R 10 % 10.2 mm