SV17KC273KAR
SV17KC273KAR KYOCERA AVX
AVX-SV_Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.027UF 5KV X7R RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 5000V (5kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.929" L x 0.250" W (23.60mm x 6.35mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.799" (20.30mm)
Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm)
Capacitance: 0.027 µF
на замовлення 133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.027UF 5KV X7R RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 5000V (5kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.929" L x 0.250" W (23.60mm x 6.35mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.799" (20.30mm), Height - Seated (Max): 0.780" (19.80mm), Capacitance: 0.027 µF.
Інші пропозиції SV17KC273KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SV17KC273KAR SV17KC273KAR Виробник : AVX AVX-SV_Style-1016907.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 5kV 27nF 10% X7R THT
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
SV17KC273KAR SV17KC273KAR Виробник : KYOCERA AVX AVX_SV_Style-3162562.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 5 kVDC .027uF X7R 10 % 6.35 mm