SV53AC683KAR
SV53AC683KAR KYOCERA AVX Components
111avx-sv_style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.068uF 1000V X7R 10% Radial 6.99mm 125°C Low ESR Bulk