SVA12M2NEUA
SVA12M2NEUA StarTech.com
sva12m2neua_datasheet.pdf
Виробник: StarTech.com
Description: DC POWER ADAPTER - 12V, 2A
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.00" L x 1.60" W x 1.70" H (76.2mm x 40.6mm x 43.2mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 47" (1.20m)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CE, FCC, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
Power (Watts): 24 W
на замовлення 145 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC POWER ADAPTER - 12V, 2A, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.00" L x 1.60" W x 1.70" H (76.2mm x 40.6mm x 43.2mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 47" (1.20m), Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CE, FCC, UL, Form: Wall Mount (Class II), Current - Output (Max): 2A, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, Power (Watts): 24 W.