SVC10120VB_R2_00001
SVC10120VB_R2_00001 Panjit International Inc.
SVC10120VB
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277B
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-277B
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 790 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 120 V
на замовлення 298 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-277B, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 120 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 790 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 120 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SVC10120VB_R2_00001 SVC10120VB_R2_00001 Виробник : Panjit International Inc. SVC10120VB Description: DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
товару немає в наявності
SVC10120VB_R2_00001 SVC10120VB_R2_00001 Виробник : Panjit 12B08C64BB76E111CA3682240F077F07E88043518CDF115A85E506B6DA40A916.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 120V,Schottky,TO-277B,10A