SVC75C3A16D2-27.000M
SVC75C3A16D2-27.000M Suntsu Electronics, Inc.
SVC75C-Series-1.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±50ppm
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 947 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±50ppm, Frequency: 27 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SVC75C3A16D2-27.000M SVC75C3A16D2-27.000M Виробник : Suntsu Electronics, Inc. SVC75C-Series-1.pdf Description: XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ CMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Type: VCXO
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 25mA
Part Status: Active
Frequency: 27 MHz