SVT12100VB_R2_00001
SVT12100VB_R2_00001 Panjit International Inc.
SVT12100VB
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277B
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 1200pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 12A
Supplier Device Package: TO-277B
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 12 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V
на замовлення 9376 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277B, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 1200pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 12A, Supplier Device Package: TO-277B, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 670 mV @ 12 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SVT12100VB_R2_00001 Виробник : PanJit SVT12100VB SVT12100VB_R2_00001
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 276
SVT12100VB_R2_00001 SVT12100VB_R2_00001 Виробник : Panjit International Inc. SVT12100VB Description: DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277B
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
товару немає в наявності
SVT12100VB_R2_00001 SVT12100VB_R2_00001 Виробник : Panjit SVT12100VB Schottky Diodes & Rectifiers 100V,Schottky,TO-277B,12A