Продукція > BIVAR > SW-031-190
SW-031-190
SW-031-190 Bivar
SW-XXX-XXX.pdf
Виробник: Bivar
Screws & Fasteners Shoulder Wshr #6 Scw 0.190"Dx0.031"H Bus
на замовлення 692 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WASHER SHOULDER #6 POLY SULFIDE, Packaging: Bag, Material: Polyphenylene Sulfide, Glass Filled, Thread/Screw/Hole Size: #6, Length - Below Head: 0.031" (0.79mm) 1/32", Diameter - Outside: 0.313" (7.95mm) 5/16", Diameter - Inside: 0.146" (3.71mm), Thickness - Overall: 0.197" (5.00mm), Diameter - Shoulder: 0.190" (4.83mm).
Інші пропозиції SW-031-190
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SW-031-190 SW-031-190 Виробник : Bivar sw-xxx-xxx.pdf Accessories, Machine Screw Insulator
товару немає в наявності
SW-031-190 Виробник : Bivar Inc. SW-XXX-XXX.pdf Description: WASHER SHOULDER #6 POLY SULFIDE
Packaging: Bag
Material: Polyphenylene Sulfide, Glass Filled
Thread/Screw/Hole Size: #6
Length - Below Head: 0.031" (0.79mm) 1/32"
Diameter - Outside: 0.313" (7.95mm) 5/16"
Diameter - Inside: 0.146" (3.71mm)
Thickness - Overall: 0.197" (5.00mm)
Diameter - Shoulder: 0.190" (4.83mm)