Продукція > BIVAR > SW-032-135
SW-032-135
SW-032-135 Bivar
SW-XXX-XXX.pdf
Виробник: Bivar
Washers SHOULDER WASHER
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BIVAR - SW-032-135 - FASTENERS, SCREW INSULATOR WASHER, tariffCode: 39269097, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: -, euEccn: NLR, Außendurchmesser: 5.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Innendurchmesser: 3mm, Befestigungsmaterial: -, usEccn: EAR99, Außendurchmesser: 5.5mm, Produktpalette: -.
Thread/Screw/Hole Size: #4
Length - Below Head: 0.032" (0.81mm)
Diameter - Outside: 0.215" (5.46mm)
Diameter - Inside: 0.116" (2.95mm)
Thickness - Overall: 0.071" (1.80mm)
Diameter - Shoulder: 0.130" (3.30mm)
на замовлення 12953 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
на замовлення 45 шт:
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 95 шт:
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 398 шт:
tariffCode: 39269097
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Gewindemaß - Metrisch: -
euEccn: NLR
Außendurchmesser: 5.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Innendurchmesser: 3mm
Befestigungsmaterial: -
usEccn: EAR99
Außendurchmesser: 5.5mm