Продукція > BIVAR > SW-040-140
SW-040-140
SW-040-140 Bivar
SW-XXX-XXX.pdf
Виробник: Bivar
Washers SHOULDER WASHER
на замовлення 540 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE, Packaging: Bag, Material: Polyphenylene Sulfide, Glass Filled, Thread/Screw/Hole Size: #4, Length - Below Head: 0.040" (1.02mm), Diameter - Outside: 0.245" (6.22mm), Diameter - Inside: 0.119" (3.02mm), Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm), Diameter - Shoulder: 0.140" (3.56mm).
Thread/Screw/Hole Size: #4
Length - Below Head: 0.040" (1.02mm)
Diameter - Outside: 0.245" (6.22mm)
Diameter - Inside: 0.119" (3.02mm)
Thickness - Overall: 0.079" (2.00mm)
Diameter - Shoulder: 0.140" (3.56mm)