SW-125-140
SW-125-140 Bivar Inc.
SW-XXX-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE
Packaging: Bag
Material: Polyphenylene Sulfide, Glass Filled
Thread/Screw/Hole Size: #4
Length - Below Head: 0.125" (3.18mm) 1/8"
Diameter - Outside: 0.280" (7.11mm)
Diameter - Inside: 0.112" (2.84mm)
Thickness - Overall: 0.169" (4.30mm)
Diameter - Shoulder: 0.140" (3.56mm)
на замовлення 1074 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WASHER SHOULDER #4 POLY SULFIDE, Packaging: Bag, Material: Polyphenylene Sulfide, Glass Filled, Thread/Screw/Hole Size: #4, Length - Below Head: 0.125" (3.18mm) 1/8", Diameter - Outside: 0.280" (7.11mm), Diameter - Inside: 0.112" (2.84mm), Thickness - Overall: 0.169" (4.30mm), Diameter - Shoulder: 0.140" (3.56mm).