Продукція > BIVAR > SW-125-150
SW-125-150
SW-125-150 Bivar
SW-XXX-XXX.pdf
Виробник: Bivar
Washers Shld Washer .125"
на замовлення 857 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WASHER SHOULDER #4 NYLON, Packaging: Bag, Material: Nylon, Thread/Screw/Hole Size: #4, Length - Below Head: 0.125" (3.18mm) 1/8", Diameter - Outside: 0.280" (7.11mm), Diameter - Inside: 0.112" (2.84mm), Thickness - Overall: 0.169" (4.30mm), Diameter - Shoulder: 0.150" (3.80mm).
Інші пропозиції SW-125-150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SW-125-150 SW-125-150 Виробник : Bivar sw-xxx-xxx.pdf Accessories, Machine Screw Insulator
товару немає в наявності
SW-125-150 Виробник : Bivar Inc. SW-XXX-XXX.pdf Description: WASHER SHOULDER #4 NYLON
Packaging: Bag
Material: Nylon
Thread/Screw/Hole Size: #4
Length - Below Head: 0.125" (3.18mm) 1/8"
Diameter - Outside: 0.280" (7.11mm)
Diameter - Inside: 0.112" (2.84mm)
Thickness - Overall: 0.169" (4.30mm)
Diameter - Shoulder: 0.150" (3.80mm)