SW-185-150
SW-185-150 Bivar Inc.
SW-XXX-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: WASHER SHOULDER #4 NYLON
Packaging: Bag
Material: Nylon
Thread/Screw/Hole Size: #4
Length - Below Head: 0.185" (4.70mm)
Diameter - Outside: 0.280" (7.11mm)
Diameter - Inside: 0.122" (3.10mm)
Thickness - Overall: 0.228" (5.80mm)
Diameter - Shoulder: 0.150" (3.80mm)
Part Status: Active
на замовлення 144 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WASHER SHOULDER #4 NYLON, Packaging: Bag, Material: Nylon, Thread/Screw/Hole Size: #4, Length - Below Head: 0.185" (4.70mm), Diameter - Outside: 0.280" (7.11mm), Diameter - Inside: 0.122" (3.10mm), Thickness - Overall: 0.228" (5.80mm), Diameter - Shoulder: 0.150" (3.80mm), Part Status: Active.